About Us

Passion may be a friendly or eager interest in or admiration for a proposal,
cause, discovery, or activity or love to a feeling of unusual excitement.

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE

1995 yılından günümüze , hızla gelişen elektonik sektörünün gereği olan yenilenme sürecine dahil olan firmamız;bugün binlerce çeşit elektronik ürünle yoluna devam etmektedir.

TEKNOLOJİ

Elektronik teknolojilerde eşine zor rastlanacak ürün çeşiti ile tüm teknolojileri bünyemizde sizlere sunmanın gururunu yıllardır yaşıyoruz.

YENİLİKÇİ

Sürekli güncellenen ürün gruplarımızla en güncel ürünleri ve en yeni teknolojileri toptan & parekende olarak müşterilerimize sunuyoruz.

EKİNGENLER NE ZAMAN KURULDU ?

1995 yılında 4 kardeşin girişimiyle kurulan Ekingenler Elektronik , Bursa’nın İnegöl ilçesinden tüm ülkeye toptan ve parekende ticaretine devam etmektedir.

TOPTAN  TİCARET

Bünyemizde bulunan tüm ürün gruplarında toptan satışlarımız mevcuttur.Alım koşullarına göre özel olarak şekillenen toptan satışlarımız için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

PAREKENDE TİCARET

Gerek ürün sunumu , gerekse son kullanıcıya hitap eden ürün ve fiyatlarla parekende mağazamızda binlerce ürünün satışı yapılmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Uydu Sistemleri, Elektronik Komponentler , Güneş Enerji Sistemleri , Güvenlik Sistemleri , Led Aydınlatmalar , Led Tabelalar